Program Linia

Zrzuć niepotrzebne kilogramy.
Nie bój się wagi!

Gabinet Forma wspólnie ze specjalistami z dziedziny dietetyki rozpoczął program kompleksowej opieki dla pacjentów z problemami nadwagi i otyłości. Program LINIA to pomysł dla każdego, kto chce rozpocząć pracę nad sobą.Zobacz na czym polega program linia.

Krok pierwszy programu

Pierwszym krokiem jest wizyta u dietetyka. Jest to niezwykle ważny specjalista, który określi przyczynę twoich zaburzeń metabolicznych, wytłumaczy na czym polegają nowoczesne zasady odżywiania oraz ustali indywidualny plan diety dla Ciebie.

Jeśli zajdzie taka konieczność i w wywiadzie zostaną stwierdzone istotne problemy dotyczące układu krążenia bądź zaburzeń gospodarki hormonalnej dietetyk skieruję Cię na dodatkowe badania dla podniesienia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Wszyscy dietetycy biorący udział w programie LINIA są doświadczonymi specjalistami, pracującymi na co dzień z dużą grupą pacjentów z różnymi zaburzeniami metabolicznymi. Każdy z nich zna indywidualną drogę do Twojego upragnionego celu.

Wizyta u dietetykaKrok drugi programu

Drugi krok to przystąpienie do programu ćwiczeń. Tylko ruch może dopełnić właściwą strategię pracy z nadwagą. Ćwiczenia w programie LINIA odbywają się w gabinecie Forma. Jest to miejsce, w którym pomagamy pacjentom pozbyć się problemów zdrowotnych w obrębie układu ruchu. W gabinecie Forma zawsze będziesz ćwiczył pod okiem specjalisty, który będzie czuwał na Twoim bezpieczeństwem oraz będzie podnosił poziom Twoich możliwości.

Wielu z naszych pacjentów ma nadwagę oraz otyłość, dlatego z myślą o nich wdrożyliśmy program LINIA. Polega on na odpowiednio zaplanowanych ćwiczeniach wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej oraz na treningu wytrzymałości siłowej wpływającym na właściwe modelowanie sylwetki.

Każdy nasz pacjent jest podłączony do urządzeń monitorujących pracę serca, jest to szczególnie istotne bo często nadwaga jest powiązana z problemami układu krążenia. Gabinet Forma jest wyposażony w odpowiedni sprzęt umożliwiający prawidłowe wykonanie zalecanych ćwiczeń, aby trening był efektywny zalecana jest minimalna liczba 3 treningów w tygodniu.

Program ćwiczeńKrok trzeci programu

Trzeci krok to wizyta kontrolna u dietetyka, który oceni dotychczasowe efekty i nakreśli nowe cele. Zmotywuje do dalszej pracy i będzie czuwał nad odpowiednią dietą.

Program linia dedykowany jest dla każdego pacjenta, również dla dzieci! Jest to grupa, która coraz to częściej ma problemy zarówno z nadwagą jak i otyłością! Dane Światowej Organizacji Zdrowia WHO są niepokojące. Poprzez zastosowanie się do zaleceń dietetyka i rozpoczęcie ćwiczeń możesz pomóc swojemu dziecku, tak by w dobrym zdrowiu weszło w dorosłe życie.

Program dla każdego pacjentaRehabilitacja w Ortopedii i Reumatologii

Rehabilitacja w Ortopedii i Reumatologii

Więcej
Rehabilitacja w Neurologii

Rehabilitacja w Neurologii

Więcej
Rehabilitacja dla dzieci i młodzieży

Rehabilitacja dla dzieci i młodzieży

Więcej
Rehabilitacja dla seniorów

Rehabilitacja dla seniorów

Więcej
Rehabilitacja sportowa

Rehabilitacja
sportowa

Więcej
Rehabilitacja domowa

Rehabilitacja
domowa

Więcej

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji?

tel: 502 533 153
adres: Radomsko, ul. Krakowska 55
Twój ruch po zdrowie